TOPlist

Aktuální informace

Pozvání do Lán a do Libiše
Příští turnaje se konají v Lánech a v Libiši 1. a 2. června 2019.

Turnaje Středočeského poháru veteránů jsou určeny pro všechny zájemce. Jedinou podmínkou účasti je zaplacení startovného 200 Kč za dvouhru nebo 150 Kč za dvojici ve čtyřhe.

Nasazuje se podle žebříčku z roku 2018.

Začátky jednotlivých kategorií:

 
Muži - dvouhra    
1. hrací den (sobota) 08.30 hod.      Lány - všechny kategorie do 59 let
    Libiš - všechny kategorie nad 60 let
Ženy - dvouhra    
1. hrací den (sobota) 08.30 hod.  Lány - všechny kategorie do 59 let
    Libiš - všechny kategorie nad 60 let
Ženy a muži - čtyřhra    
1. hrací den (sobota) 13.00 hod. Lány a Libiš - všechny kategorie
     
Ženy a muži    
2. hrací den (neděle) podle pokynů pořadatele Lány a Libiš - všechny kategorie

Odkaz na mapu:
Lány:
http://www.mapy.cz/#x=13.942235&y=50.120813&z=15&t=s&q=l%C3%A1ny%2C%20lesn%C3%AD&qp=14.985355_50.072610_15.128100_50.107653_12

GPS: 50°7'8.997"N, 13°56'29.015"E

Adresa: Tenisový klub Lány, Lesní 425, 270 61 Lány
Ředitel turnaje: Petr Moravec, tel. 737 217 332, e-mail: Petr.Moravec@xura.com

Vítězové předchozího turnaje v Libiši
 
dvouhra muži  
35 - 49 Radek Kosina
50 - 54 Jiří Kolář
55 - 59 Miroslav Píša
   
   
čtyřhra muži  
35 - 59 Jiří Kolář
  Tomáš Hanuš



 
Termínová listina 2019
 
STŘEDOČESKÝ TENISOVÝ SVAZ
41. ROČNÍK STŘEDOČESKÉHO POHÁRU VETERÁNŮ
TERMÍNOVÁ LISTINA 2019
 
27.dubna 1A TK ROUDNICE NAD LABEM, Dvouhra 35 - 39, 40 – 44, 45 - 49, 50 - 54, 55 - 59, Čtyřhra 35 – 59. Začátek pro všechny kategorie v 8.30 hod.
4. a 5. května    
11. a 12. května    
18. a 19. května 2A SOKOL LIBIŠ Dvouhra 35 - 39, 40 – 44, 45 - 49, 50 - 54, 55 - 59, Čtyřhra 35 – 59. Začátek pro všechny kategorie v 8.30 hod.
25. a 26. května    
1. a 2. června 2B SOKOL LIBIŠ Dvouhra 60 – 64, 65 – 69, 70 – 74, 75 – 79, 80 – st., Čtyřhra 60 – 69,  70 - st. Začátek pro všechny kategorie v 8.30 hod.
1. a 2. června 3A TK LÁNY Dvouhra 35 - 39, 40 – 44, 45 - 49, 50 - 54, 55 - 59, Čtyřhra 35 – 59. Začátek pro všechny kategorie v 8.30 hod.
8. a 9. června 4 SOKOL TÝNEC NAD LABEM
15. a 16. června    
22. a 23. června    
29. a 30. června 5 TK LTC MLADÁ BOLESLAV  G
6. a 7. července 6 LTC HOUŠTKA G
13. a 14. července 3B TK LÁNY Memoriál Ladislava Moravce, Dvouhra 60 – 64, 65 – 69, 70 – 74, 75 – 79, 80 – st., Čtyřhra 60 – 69,  70 - st. Začátek pro všechny kategorie v 8.30 hod.
20. a 21. července 7 TENIS SK MĚLNÍK
27. a 28. července 8 TJ LTC PODĚBRADY G Memoriál JUDr. Ladislava Langra
3. a 4. srpna 9 SPARTA KUTNÁ HORA
10. a 11. srpna 10 LTC KOLÍN Y MISTROVSTVÍ STŘEDOČESKÉHO TENISOVÉHO SVAZU
24. srpna 11 TENIS BRANDÝS - MASTERS DVOUHER (náhradní termín 31. srpna)
25. srpna 12 TENIS BRANDÝS - MASTERS ČTYŘHER (náhradní termín 1. září)
 
 

G = grandslamový turnaj bodově zvýhodněný o 10%
Y = turnaj bodově zvýhodněný o 20%
 
Webmaster Jiří Heincl »