TOPlist

Aktuální informace

Pozvání do Poděbrad

Příští turnaj kategorie G se koná v Poděbradech 27. a 28. července 2019.

Turnaje Středočeského poháru veteránů jsou určeny pro všechny zájemce. Jedinou podmínkou účasti je zaplacení startovného 200 Kč za dvouhru nebo 150 Kč za pár ve čtyřhře.

Nasazuje se podle žebříčku z roku 2018.

Začátky jednotlivých kategorií:


muži
1. hrací den (sobota)
08.00 hod. 35 – 49, 50 – 54, 55 - 59
08.45 hod. 60 – 64, 65 - 69
09.15 hod. 70 – 74, 75 – 79, 80 – st.

ženy
1. hrací den (sobota)
10.00 hod. všechny věkové kategorie


Odkaz na mapu:

http://www.mapy.cz/#x=15.130265&y=50.143032&z=15&d=firm_1951105_0_1&t=s&q=tenis%20Pod%C4%9Bbrady&qp=10.804516_48.511551_20.050246_50.937891_6

GPS: 50°8'34.574"N, 15°7'36.434"E

Adresa: TJ  LTC Poděbrady, Jana Opletala 845, 290 01 Poděbrady
Ředitel turnaje: Václav Zítko, tel. 605 183 881, e-mail: vaclav.zitko@c-box.cz


Vítězové předchozího turnaje v Mělníku

dvouhra mužů

35 - 59  Výsledek zápasu Kolář - Pivoňka nenahlášen
55 - 59  Finále Píša - Hlubuček bude sehráno v úterý 23. 7.
60 - 64  Miroslav Klusáček
70 - 74  Vladimír Fábry
75 - 79  Jiří Miles
80 a st.  Libor Žďárský

čtyřhra mužů
35 - 59  Jaroslav Doležal, Jiří Kolář
70 a st. Vratislav Arazim, Karel Černý

 

Termínová listina 2019

POZOR ZMĚNA TERMÍNU MASTERS NA 17. A 18. SRPNA

 
 
STŘEDOČESKÝ TENISOVÝ SVAZ
41. ROČNÍK STŘEDOČESKÉHO POHÁRU VETERÁNŮ
TERMÍNOVÁ LISTINA 2019
 
27.dubna 1A TK ROUDNICE NAD LABEM, Dvouhra 35 - 39, 40 – 44, 45 - 49, 50 - 54, 55 - 59, Čtyřhra 35 – 59. Začátek pro všechny kategorie v 8.30 hod.
4. a 5. května    
11. a 12. května    
18. a 19. května 2A SOKOL LIBIŠ Dvouhra 35 - 39, 40 – 44, 45 - 49, 50 - 54, 55 - 59, Čtyřhra 35 – 59. Začátek pro všechny kategorie v 8.30 hod.
25. a 26. května    
1. a 2. června 2B SOKOL LIBIŠ Dvouhra 60 – 64, 65 – 69, 70 – 74, 75 – 79, 80 – st., Čtyřhra 60 – 69,  70 - st. Začátek pro všechny kategorie v 8.30 hod.
1. a 2. června 3A TK LÁNY Dvouhra 35 - 39, 40 – 44, 45 - 49, 50 - 54, 55 - 59, Čtyřhra 35 – 59. Začátek pro všechny kategorie v 8.30 hod.
8. a 9. června 4 SOKOL TÝNEC NAD LABEM
15. a 16. června    
22. a 23. června    
29. a 30. června 5 TK LTC MLADÁ BOLESLAV  G
6. a 7. července 6 LTC HOUŠTKA G
13. a 14. července 3B TK LÁNY Memoriál Ladislava Moravce, Dvouhra 60 – 64, 65 – 69, 70 – 74, 75 – 79, 80 – st., Čtyřhra 60 – 69,  70 - st. Začátek pro všechny kategorie v 8.30 hod.
20. a 21. července 7 TENIS SK MĚLNÍK
27. a 28. července 8 TJ LTC PODĚBRADY G Memoriál JUDr. Ladislava Langra
3. a 4. srpna 9 SPARTA KUTNÁ HORA
10. a 11. srpna 10 LTC KOLÍN Y MISTROVSTVÍ STŘEDOČESKÉHO TENISOVÉHO SVAZU
17. srpna 11 TENIS BRANDÝS - MASTERS DVOUHER (náhradní termín 14. září)
18. srpna 12 TENIS BRANDÝS - MASTERS ČTYŘHER (náhradní termín 15. září)
 
 

G = grandslamový turnaj bodově zvýhodněný o 10%
Y = turnaj bodově zvýhodněný o 20%
 
Webmaster Jiří Heincl »